nadpis

Brzy začneme, ale ještě užívejte prázdniny!

Školní rok 2019 - 2020

Březen 2020

7. - 15.3.2020 - Jarní prázdniny
Z důvodu uzavření školy jsou plánované akce zrušeny.
Sledujte Úvodní stránku našeho webu, kde najdete aktuální informace.

Únor 2020

3.2.2020 - Divadlo Turnov (1. - 4. třída)
6.2.2020 - Bruslení (7. - 9. třída)
17.2.2020, 15:00 - Sluníčková dílnička pro předškoláky
21.2.2020 - Školní projekt Masopust
24. - 28.2.2020 - Kurz angličtiny s rodilým mluvčím (přihlášení žáci 7. - 9. třídy)
25.2.2020 - Začátek kurzu plavání (2. a 3. třída)

Leden 2020

9.1.2020 - Bruslení 7. - 9. tř.
12. - 17.1.2020 - Lyžařský pobyt Rejdice
30.1.2020 - Pololetní vysvědčení
31.1.2020 - Pololetní prázdniny

Prosinec 2019

1.12.2019, 15:30 - Rozsvěcení vánočního stromu
2.12.2019, 15:30 - Třídní schůzky
3.12.2019 - Kamenářský dům - dílna pro 2. třídu
3.12.2019 - Focení prvňáčků
4.12.2019 - Kamenářský dům - dílna pro 1. třídu
5.12.2019, 13:30 - Bruslení 7. - 9. třída
5.12.2019 - Florbalový turnaj (výběr žáků)
6.12.2019 - Mikulášská nadílka
10.12.2019 - Divadlo Turnov - 1. - 4. třída
11.12.2019 - Kamenářský dům - dílna pro 3. třídu
12.12.2019 - Kamenářský dům - dílna pro 4. třídu
16.12.2019, 15:30 - Vánoční besídka pro rodiče - 4. třída
17.12.2019, 15:30 - Vánoční besídka pro rodiče - 2. třída
18.12.2019 - Anglické divadlo - 4., 5. a 9. třída
18.12.2019, 15:30 - Vánoční besídka pro rodiče - 3. třída
19.12.2019, 15:30 - Vánoční besídka pro rodiče - 1. třída
20.12.2019 - Vánoční program ve třídách

Listopad 2019

4.11.2019 - Kurz první pomoci (5. a 6. tř.)
5.11.2019 - Turnaj v piškvorkách - 6. třída
5.11.2019 - Závody v plavání - výběr žáků
7.11.2019 - Exkurze Hvězdárna Turnov a Granát Turnov (5. třída)
11.11.2019 - Emoce aneb jak se nezbláznit - přednáška pro rodiče
13.11.2019 - Celostátní testování žáků ČŠI - matematika 6. třída
13.11.2019 - Farma Sedmihorky (1. - 4. třída)
14.11.2019 - Poetika - recitační soutěž (výběr žáků)
15.11.2019 - Projektový den - 30 let od Sametové revoluce (5. - 9. tř.)
22.11.2019 - Exkurze IQLandie - téma Síla - 7. třída

Říjen 2019

2.10.2019 - Dopravní hřiště - 4. třída
7.10.2019, 16:30 - přednáška "Výchova dětí"
7.10.2019 - Kamenářský dům Turnov - 3. třída
10.10.2019 - Educa - 8. třída
11.10.2019 - Educa - 9. třída
21.10.2019, 16:30 - přednáška "Nebezpečí internetu"
28.10.2019 - Státní svátek
29. a 30.10.2019 - Podzimní prázdniny
31.10. - 1.11.2019 - Ředitelské volno

Září 2019

5.9.2019 - Třídní schůzky - 1. třída
11.9.2019 - Třídní akce
16.9.2019 - Divadlo Turnov (1.-4.tř.), Dravci (5., 6. tř.)
16.9.2019, 15:30 - Třídní schůzky (2., 3., 4. třída)
16.9.2019, 16:30 - přednáška "Jak zvládnout školní rok"
21.9.2019 - Noční strašidelný les
23.9.2019 - Divadlo Turnov (1.-4.tř.)
30.9.2019 - Pernštejni: Staré pověsti české (3. - 7. tř.)

Školní rok 2018 - 2019

Září 2018

13.9.2018 - Sedmáci - Finanční gramotnost (Turnov)
14.9.2018 - Prezentace OHS Turnov (8. a 9. tř.)
17.9.2018 - Zlatovláska - MD Turnov (1., 2., 4.tř.)
17.-27.9.2018 - Individuální třídní schůzky
22.9.2018 - Noční strašidelný les
28.10.2018 - Státní svátek

Říjen 2018

3.10.2018 - Ekologický program (3. třída)
11.10.2018 - Eduka (8. a 9. tř.)
12.10.2018 - Staleté kořeny - beseda (6. - 9. tř.)
12.10.2018 - Divadlo Turnov - Budulínek (2. a 3. tř.)
15.10.2018 - Divadlo Turnov - Pověsti pro štěstí (5. - 7. tř.)
19.10.2018 - Projektový den - 100 let republiky (4. - 7. tř.)
22.10.2018 - Den otevřených dveří - 100 let republiky - 15,30 hod
23.10.2018 - Kamenářský dům Turnov - 5. třída

Listopad 2018

7.11.2018 - Poetika - ml.žáci
7.11.2018 - Plavecké závody - ml.žáci
16.11.2018 - 7.třída - třídní akce
18.11.2018 - Ať žijí duchové! - Divadlo Praha - 5.třída
20.11.2018 - Bruslení
21.11.2018 - Projekt NAKAP, SOŠ Turnov - 9.třída

Prosinec 2018

2.12.2018 - Rozsvícení vánočního stromku
3.12.2018 - Třídní schůzky - 15:30 hod
5.12.2018 - MS ve florbalu - Praha (4.-9.tř.)
6.12.2018 - Mikulášská nadílka
11.12.2018 - Bruslení Turnov (6.-9.tř.)
14.12.2018 - Vánoce v Aréně (1.,2.,4.,5.tř.)
14.12.2018 - Besídka 3.třída
19.12.2018 - Besídka 4.třída
21.12.2018 - Třídní vánoční besídky, dílny, turnaje

Leden 2019

3. - 4.1.2019 - Ředitelské volno
9.1.2019 - Besídka druhá třída
13. - 18.1.2019 - Lyžařský pobyt Rejdice
21.1.2019 - Divadlo Turnov (2. a 3.tř.)
22.1.2019 - Bruslení
31.1.2019 - Vysvědčení

Únor 2019

1.2.2019 - Pololetní prázdniny
22.2.2019 - Divadlo Turnov (7.-9.tř.)

Březen 2019

1.3.2019 - Masopust
4. - 8.3.2019 - Jarní prázdniny
22.3.2019 - Magický Himálaj (5. třída)
22.3.2019 - Bowling (9. třída)

Duben 2019

1.4.2019 - 15:00 - Květinková dílnička
8.4.2019 - 15:30 - Kočičková dílnička
12.4.2019 - Den Země
15.4.2019 - 15:30 - Sluníčková dílnička
17.4.2019 - Velikonoční dílničky
24.4.2019 - Pekařův pohár (7. tř.)
26.4.2019 - Zápis k základnímu vzdělávání (12:00 - 17:00)
27. - 28.4.2019 - Výstava výtvarných prací

Květen 2019

4.5.2019 - Pohádkový les na Drábovně
6.5.2019 - Focení
7.5.2019 - Dopravní hřiště - 4.tř.
13.5.2019 - Čtenářská beseda - 1., 2., 4.tř.
16.5.2019 - Ať žijí duchové - pro rodiče žáků 5.tř.
17.5.2019 - Sedmihorky - 1. a 3.tř.
29.5.2019 - Pěnčínská nota

Červen 2019

6.6.2019 - Školní jarmark
10. - 14.6.2019 - Kurz AJ s rodilým mluvčím
10. - 14.6.2019 - Turistický pobyt
17. - 21.6.2019 - Cyklopobyt
24.6.2019 v 16 hod - Schůzka s rodiči budoucích prvňáčků
28.6.2019 - Vysvědčení

Školní rok 2017 - 2018

Červen 2018

7.6.2018 - Jarmark
11. - 15.6.2018 - Kurz angličtiny s rodilým mluvčím
12.6.2018 - Výlet Detoa - 1. a 2. třída
13.6.2018 - Legiovlak - 8. a 9. třída
14.6.2018 - Lehká atletika Malá Skála - mladší žáci
15.6.2018 - Lehká atletika Malá Skála - starší žáci
15.6.2018 - Výlet Ještěd - 5. třída
18. - 22.6.2018 - Turistický pobyt Mšeno, Cyklo-turistický pobyt Palda (Rovensko)
20.6.2018 - Olympijský den - 1. a 2. třída
29.6.2018 - Slavnostní ukončení školního roku

Květen 2018

4.5.2018 - Dopravní hřiště - 4. třída
4.5.2018 - Exkurze Granát Turnov, bowling THT - 9. třída
15.5.2018 - Exkurze Dům přírody Dolánky - 2. třída
15.5.2018 - Atletický trojboj - výběr žáků
16.5.2018 - Pěnčínská nota, výběr žáků
23.5.2018 - Exkurze Líbeznice - 1. a 3. třída
24.5.2018 - Exkurze Terezín, Říp - 8. a 9. třída
25.5.2018 - Den pro mateřské školy - 9. třída

Duben 2018

3.4.2018 - Předškoláček - od 15 hod
5.4.2018 - Turnaj ve vybíjené (4.,5.třída)
9.4.2018 - Předškoláček od 15,30 hod
10.4.2018 - Volejbal Turnov - st. žáci
11.4.2018 - Staré řecké báje - divadlo Turnov (6. - 8. třída)
13.4.2018 - Exkurze HZS Turnov (4.,6.,8. třída)
13.4.2018 - Muzeum přírody (9. třída)
16.4.2018 - Předškoláček od 15,30 hod
19.4.2018 - Pekařův pohár - soutěž žáků 7. tříd
20.4.2018 - Zápis do první třídy - 12 - 17,30h
23.4.2018 - Třídní schůzky od 15,30
28.-29.4.2018 - Výstava výtvarných prací

Březen 2018

6.3.2018 - Zájezd do Prahy na muzikál Královna Kapeska (4.třída)
6. 3. 13:30 - Bruslení starší žáci
7.3.2018 - Jilemnice – turnaj basket – dívky 9.tř.
8.3.2018 - Bruslení mladší žáci
15.3.2018 - Turnovský štěk (4. třída)
15.3.2018 - Fotbalový turnaj Turnov - st. žáci
28.3.2018 - Velikonoční dílničky
29.-30.3.2018 - Velikonoční prázdniny

Únor 2018

2.2.2018 - Pololetní prázdniny
6.2.2018 - Bruslení starší žáci
8.2.2018 - Beseda - rasismus a xenofobie (7.- 9.třída)
8.2.2018 - Bruslení mladší žáci
23.2.2018 - Školní Masopust
26.2.-2.3.2018 - Jarní prázdniny

Leden 2018

11.1.2018 - Recyklační program "Tonda Obal"
12.1.2018 - Lotrando a Zubejda - 16h
14. - 19.1.2018 - Lyžařský pobyt v Rejdicích
23.1.2018 - Korunovační klenoty (4. a 5. třída)
31.1.2018 - Vysvědčení

Prosinec 2017

3.12.2017 - Rozsvícení vánočního stromu, koncert v kostele v 15,30 hod.
4.12.2017 - Divadlo Turnov 1. a 2. třída (Káťa a Škubánek)
5.12.2017 - Mikulášská nadílka
5.12.2017 - Bruslení starší žáci
6.12.2017 - Zdravá pětka (3. a 4. třída)
7.12.2017 - Exkurze sklostroj (chlapci - 9. třída)
7.12.2017 - Bruslení mladší žáci
11.12.2017, 15,30 - Třídní schůzky
14.12.2017 - Líbeznice (4. třída)
15.12.2017, 16,00 - Besídka pro rodiče - 2. třída
19.12.2017, 15,30 - Besídka pro rodiče - 3. třída
20.12.2017 - Dílničky pro žáky 1. a 2. třídy - organizuje 9. třída
20.12.2017, 15,30 - Besídka pro rodiče - 4. třída
21.12.2017 - Vánoční dílny 1. - 7. třída, třídní besídky
22.12.2017 - Ředitelské volno

Listopad 2017

8. a 9.11.2017 - Poetika - recitační soutěž
15.11.2017 - Exkurze HZS Liberec - 9. třída
21.11.2017 - Výchovný koncert - 3. - 6. třída
23.11.2017 - Zdravá pětka (2., 8., 9.třída)
24.11.2017 - Zdravá pětka (1. a 5. třída)
29.11.2017 - Zdravá pětka (3. a 4. třída)
30.11.2017 - Zdravá pětka (6. a 7. třída)
30.11.2017 - Florbal - starší žákyně a žáci

Říjen 2017

9.10.2017 - Dopravní hřiště Turnov - 4. třída
13.10.2017 - Veletrh Educa - 8., 9. třída
18.10.2017 - Cestopisné přednášky - Austrálie, USA

Září 2017

4.9.2017 - První školní den - 8:00 - 8:45
15.9.2017 - Jičín město pohádky (5. a 6. třída)
18.9.2017 - Tři přadleny - divadlo Turnov (3. a 4. třída)
23.9.2017 - Noční strašidelný les

Školní rok 2016 - 2017

Červen

1.6.2017 - Atletika Malá Skála (mladší žáci)
2.6.2017 - Atletika Malá Skála (starší žáci)
8.6.2017 - Školní Jarmark (v 15,30 hod)
12. - 16.6.2017 - Turistický pobyt a Cyklistický pobyt
19.6.2017 - Exkurze ZOO Liberec - 1. a 2. třída
20.6.2017 - Pohádkový les pro MŠ a 1. - 3. třídu (9. třída)
26.6.2017 - Exkurze Miraculum - 6. - 8. třída
28. - 29.6.2017 - Třídní akce
30.6.2017 - Rozdání vysvědčení

Květen

5.5.2017 - OVOV Turnov
6.5.2017 - Pohádkový les na Drábovně
10.5.2017 - Testování žáků 9. třídy
15.5.2017 - Dopravní hřiště - 4. třída, Mokřady Jablonné - 5. a 7. třída
18.5.2017 - Okresní kolo Pythagoriády (Jablonec)
19.5.2017 - Testy SCIO - 8. třída, Loutkové divadlo - 1. a 2. třída
22.-26.5.2017 - Kurz AJ s rodilým mluvčím
24.5.2017 - Pěnčínská nota

Duben

6.4.2017 - Přednáška 5. - 7. třída
6.4.2017 - Návštěva MŠ v 1. třídě
7.4.2017 - Zápis do 1. třídy
12.4.2017 - Velikonoční dílničky ve škole
20.4.2017 - Pekařův pohár
24.4.2017 - Třídní schůzky (v 15,30 hod)
29.-30.4.2017 - Výstava výtvarných prací v kostele

Březen

2.3.2017 - Basketbal dívky (8. a 9. třída) - GRATULUJEME K VÍTĚZSTVÍ!!!
7.3.2017 - Bruslení - 6. - 9. třída
9.3.2017 - Basketbal dívky - okresní kolo Jilemnice
15.3.2017 - Předškoláček "Jarní" (15,00 hod)
27.3.2017 - Předškoláček "Ptáčkový" (15,30 - 16,30 hod)
30.3.2017 - Školení "SEX" - 8. a 9. třída - 5.+6. hodina

Únor

3.2.2017 - Pololetní prázdniny
7.2.2017 - Bruslení - 6. - 9. třída
16.2.2017 - Zdravý zoubek - 1. třída
17.2.2017 - Masopust - školní projekt
20. - 24.2.2017 - Jarní prázdniny
28.2.2017 - projekt KÚ Liberec (pod záštitou hejtmana) a Záchranné služby Lbc. kraje – kurz pro žáky 1. a 2. tř.­

Leden 2017

V průběhu ledna přednášky Městské policie ČR
10.1.2017 - Bruslení - 6. - 9. třída
15. - 21.1.2017 - Lyžařský pobyt (3. - 9. třída)
23.1.2017 - Planeta Země (Turnov) - 6. - 8. třída
31.1.2017 - Vysvědčení

Prosinec 2016

2.12.2016 - Vánoční dílna - Muzeum Turnov, 5., 6., 7. třída
5.12.2016 - Mikulášská nadílka - 9. třída
6.12.2016 - Bruslení - 6. - 9. třída
9.12.2016 - Beseda na téma šikana - 6. - 7. třída
9.12.2016 - Vánoční dílna - Muzeum Turnov - 3., 4. třída
12.12.2016, 15:30 - Třídní schůzky (zahájení ve školní jídelně)
16.12.2016 - Vánoční dílna - Muzeum Turnov - 8., 2. třída
21.12.2016 - Třídní vánoční besídky
21.12.2016 - Pernštejni - 3. - 9. třída
22.12.2016 - Ředitelské volno 23.12.2016 - 2.1.2017 - Vánoční prázdniny (vyučování začíná v úterý 3.1.2017)

Listopad 2016

9. a 10.11.2016 - Poetika - recitační soutěž (vybrané děti)
11.11.2016 - Muzeum Turnov - 5. třída
17.11.2016 - Státní svátek
18.11.2016 - Ředitelské volno
23.11.2016 - Florbalový turnaj - starší žáci
23.11.2016 - Exkurze - OHS Turnov - obor optik - 8. třída
25.11.2016 - Exkurze - Sklostroj - 9. třída
27.11.2016, 16 hod - Rozsvěcení vánočního stromu
28.11.2016 - IQPark - 8.třída (matematika a fyzika v praxi)

Říjen 2016

13.10.2016 - Veletrh vzdělávání EDUCA - 8. a 9. třída
24. - 25.10.2016 - Ředitelské volno
26. - 27.10.2016 - Podzimní prázdniny
28.10.2016 - Státní svátek

Září 2016

24.9.2016 - Noční strašidelný les
27.9.2016 - Tvořivá beseda se spisovatelkou Klárou Smolíkovou - 2. třída
28.9.2016 - Státní svátek
30.9.2016 - Dopravní hřiště - 4. třída
30.9.2016 - Dům přírody - 5. třída

Školní rok 2015 - 2016

Červen 2016

2.6.2016 - Atletika Malá Skála – starší žáci
2.6.2016 v 15.30 - Projekt Školní jarmark
3.6.2016 - Atletika Malá Skála - mladší žáci
3.6. 2016 - Projekt Sychrov – 7. třída
6.6. – 10.6.2016 - Turisticko – relaxační pobyt v přírodě 1. stupeň
7.6.2016 - Divadlo Turnov 1. třída – „čtenáři“
10.6.2016 - Muzeum energie Velké Hamry – 8. a 9. třída
13.6. 2016 - Drumbeny (skupinové bubnování)
16.6.2016 - Rafty Jizera – 9. třída
17.6.2016 - Exkurze ZOO Liberec – 7. třída
20. – 24.6.2016 Cyklisticko – turistický kurz Srbsko
21.6.2016 - Exkurze Český ráj – Drábovna – 3. třída
23.6.2016 - ZOO Chleby, Lysá nad Labem – 1. a 2. třída
23.6.2016 - Exkurze zámek Sychrov – 3. třída
27.6.2016 v 15,3015.30 – Schůzka s rodiči budoucích prvňáků

Květen 2016

6.5.2016 - Dětský den Pěnčín (9. třída), Atletické závody OVOV (výběr žáků)
7.5.2016 - Pohádkový les na Drábovně (více info zde)
18.5.2016 - Pěnčínská nota (vybraní žáci)
24.5.2016 - Mokřady Jablonné (5. a 7. třída)
25.5.2016 - Terezín (8. a 9. třída)

Duben 2016

6.4.2016 - Pekařův pohár
7.4.2016 - Austrálie (6. - 9. třída)
11.4.2016 - Třídní schůzky v 15,30 h
23.-24.4.2016 - Výstava výtvarných prací (11 - 17 h)
29.4.2016 - Divadlo Turnov (1.-4.třída)

Březen 2016

7.3.2016 - Zdravá pětka (1., 2., 5. třída)
9.3.2016 - Program knihovny Turnov pro prvňáčky - Pasování na čtenáře
14.3.2016 - Zdravá pětka (3., 4. třída)
17.3.2016 - Zdravá pětka (6., 7. třída)
21.3.2016 - Zdravá pětka (8., 9. třída)

Únor 2016

5.2.2016 - Masopust
8.-12.2.2016 - Jarní prázdniny
21.2.- 26.2.2016 - zimní relaxační pobyt žáků v Rejdicích

Leden 2016

7.1.2016 - Hrníčková dílnička pro předškoláky v 15,30 hod
11.1.2016 - Planeta Země (Turnov) - 6.-9. třída
22.1.2016 - Zápis do 1. třídy - více info zde
28.1.2016 - Pololetní vysvědčení
29.1.2016 - Pololetní prázdniny

Prosinec 2015

4.12.2015- Čerti - školu a školku navštívil Mikuláš, dva andělé a spousta čertů
10.12.2015 - Jablíčková dílnička pro předškoláky
21.12.2015 - Vánoční besídky tříd
22.12.2015 - Ředitelské volno

Listopad 2015

9.11.2015 - Představení šermířské skupiny Pernštejni na téma "Jak válčili husité"
16.11. 2015 - Ředitelské volno
17.11.2015 - Státní svátek
11.-12.11.2015 - Recitační soutěž Poetika
26.11.2015 - Ježečková dílnička pro předškoláky
29.11.2015 - 15,30 Rozsvěcení vánočního stromu

Říjen 2015

2.10.2015 - 4. třída dětské dopravní hřiště Turnov
5.10.2015 - 2. – 4. třída divadlo Turnov
6.10.2015 - 1. třída - focení prvňáčků
7.10.2015 - 9. třída - knihovna Turnov
Devátá třída se zúčastnila v rámci "Týdne knihoven" besedy se spisovatelkou Ivou Procházkovou. Akce se uskutečnila v Městské knihovně Antonína Marka v Turnově.
8.10.2015 - 5. - 9. třída ukázka YO-YO, velká tělocvična - to bylo super!!!
12.10.2015 - Prevence – besedy (bezpečnost v dopravě, kriminalita)
14.10.2015 - vyučování z technických důvodů ukončeno nejpozději 5. vyuč. hodinou, kuchyň nevaří z důvodu přerušení dodávky elektrického proudu
15.10.2015 - 8. a 9. třída veletrh EDUCA
28.10.2015 - státní svátek
29. a 30.10.2015 - podzimní prázdniny
Naše škola využívá dotace z programu OPVK výzva č. 56 - Čtenářská gramotnost a z programu OPVK výzva č. 57 - Výuka anglického jazyka s využitím ICT formou Blended Learningu. K výuce angličtiny v sedmém, osmém a devátém ročníku využíváme program DynEd.