nadpis

Kontakty

  • Adresa školy:

    ZÁKLADNÍ ŠKOLA
    Jenišovice 180
    46833 Jenišovice

  • Vedení školy:

    Mgr. Milena Kučerová - ředitelka
    Mgr. Jana Kadečková - zástupkyně

    e-mail: skola@zsjenisovice.cz

  • Telefony:

    483 393 095 - ředitelna
    483 393 354 - sborovna
    483 393 371 - šk. družina
    483 393 091 - šk. jídelna

  • Datová schránka:

    ID 7kpmm3q

  • IČO školy:

    72741571

  • školní jídelna:

    jidelna@zsjenisovice.cz

Organizace školního roku 2019/2020

Prázdniny:

Podzimní prázdniny: 29. - 30.10.2019
Vánoční prázdniny: 23.12.2019 - 3.1.2020
Jednodenní pololetní prázdniny: 31.1.2020
Jarní prázdniny: 9.3. - 15.3.2020
Velikonoční prázdniny: 9. - 13.4.2020
Hlavní prázdniny budou trvat od 1.7.do 31.8.2020

Vysvědčení:

30.1.2020
26.6.2020

Ředitelské volno:

31.10. a 1.11.2019
29.6. a 30.6.2020

Termíny třídních schůzek, vždy v 15,30 hodin:

individuální třídní schůzky v září 2019
2.12.2019
27.4.2020

Zápis do 1. ročníku pro šk. rok 2020/2021:

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,
vzhledem k náročné situaci a karanténě v naší zemi rušíme původní termín zápisu dětí do 1. ročníku, tj. v pátek 24.4.2020.
Organizujeme zápis bez osobní účasti dětí ve škole (na základě Opatření MŠMT), a to s podáním žádosti v posledním dubnovém týdnu od 27.4. do 30.4.2020. Informace a potřebné dokumenty najdete zde:

Nabídka kroužků pro školní rok 2019 - 2020

  • Keramika I.
    3., 4., 5.třída
  • pondělí
    13:00 - 14:00
    650 Kč
  • Mgr. M. Zakouřilová
  • Keramika II.
    5. - 9.třída
  • čtvrtek
    13:50 - dle potřeby
    650 Kč
  • Mgr. M. Kučerová
  • Deskové hry
    2. - 5.třída
  • úterý
    13:00 - 14:00
    300 Kč
  • M. Havlíčková
  • Míčové hry
    2. - 3.třída
  • pondělí, pátek
    13:30 - 14:30
    300 Kč
  • Jóga
    1. - 5.třída
  • pátek
    14:00 - 15:00
    15:00 - 16:00
    500 Kč
  • Mgr. K. Tůmová
  • Florbal I.
    4. - 5.třída
  • pondělí
    13:00 - 14:00
    300 Kč
  • Mgr. R. Zabořilová
  • Florbal II.
    6. - 9.třída
  • středa
    13:45 - 14:45
    300 Kč
  • Mgr. R. Zabořilová
  • Angličtina
    6. - 9.třída
  • čtvrtek
    15:30
    300 Kč
  • Bc. V. Kramerová
  • Jumping
    1. - 9.třída
  • termín bude upřesněn
    600 Kč
  • A. Přibylová
  • Vaření
    1. stupeň
  • pátek, 1 za 14 dní
  • p. Rakoušová

Nabídka kroužků + přihláška

Rozvrhy hodin a měsíční plány

Organizace dne:

1. hodina: 8:00 - 8:45
2. hodina: 8:50 - 9:35
3. hodina: 9:55 - 10:40
4. hodina: 10:50 - 11:35
5. hodina: 11:45 - 12:30
6. hodina: 12:40 - 13:25
7. hodina: 14:00 - 14:45
8. hodina: 14:50 - 15:35

Po dobu plaveckého výcviku podají informaci o změně v rozvrhu hodin třídní učitelky.

Rozvrhy hodin

pro jednotlivé třídy naleznete zde
V průběhu září může dojít k drobným úpravám. Děkujeme.

Pedagogičtí pracovníci

Mgr. Milena Kučerová - NJ, VV ředitelka školy skola@zsjenisovice.cz
Mgr. Jana Kadečková - ČJ, D zástupkyně j.kadeckova@seznam.cz
Mgr. Edita Čermáková - 1.stupeň 1. třída nomul@seznam.cz
Mgr. Vladimíra Mikulášková - 1.stupeň + TV 2. třída mikulaskova.v@seznam.cz
PaedDr. Marcela Feríková - 1.stupeň 3. třída 123marfer@gmail.com
Mgr. Renáta Slámová - 1. stupeň 4. třída ren.slamova@seznam.cz
Mgr. Hana Kutková - CH, VV, F, asistent pedagoga 5. třída hana.kutkova@centrum.cz
Mgr. Markéta Zakouřilová - M, AJ, FG 6. třída marketa.zakourilova@post.cz
Mgr. Romana Zabořilová - M, TV, Z, VL, OV, Inf 7. třída romanazaborilova@seznam.cz
Mgr. Jana Preislerová - ČJ, HV 8. třída preislerova@zsjenisovice.cz
Mgr. Iva Havlíková - Př, TV, CH, RV 9. třída havlikova@zsjenisovice.cz
Mgr. Zdeněk Vavřich - M, F va.hanka@email.cz
Bc. Vendula Kramerová - AJ, asistent pedagoga kramerova@zsjenisovice.cz
Mgr. Iva Jirošová - NJ, ČJ, D iva.jir@centrum.cz
Markéta Havlíčková - asistent pedagoga havlickova@zsjenisovice.cz
Mgr. Aneta Svobodová - školní psycholožka svobodova.anet@post.cz
Adéla Přibylová - školní družina pribad@seznam.cz
Michaela Šnajdrová - školní družina michaela.snajdr@email.cz

Provozní zaměstnanci

Zdeněk Kuchta - školník
Jana Steinerová - vedoucí školní kuchyně
Zuzana Řeháková - kuchařka
Miloslava Titlbachová - kuchařka
Dana Jirošová - kuchařka
Jana Koleková - uklízečka
Sylva Kalousková - uklízečka